Chovatelská stanice anglických kokršpanělů Dream of Silesia

Ofelie Orange Moravia Mystery

OFELIE ORANGE (Sofinka) k nám přišla na jaře 2012.
Je to naše sluníčko a náš „stín“. Má velmi přátelskou povahu a perfektní vztah k dětem. Všechny nás nesmírně miluje a chce být neustále v centru rodinného dění. Mezi Sofinkou a našimi dětmi vládne pevné pouto.
Je velmi učenlivá. Bez problémů zvládne výcvik poslušnosti i návyky pro vystavování. Ve výstavním kruhu se zvláště její zásluhou podařily výstavní úspěchy.
Sofinka má velmi dobré předpoklady pro chov.
Výsledky DKK jsou 0/0.
Je rovněž testována na vyloučení PRA-prcd (Progresivní retinální atrofie) - dědičné oční onemocnění. S radostí oznamujeme, že jsme obdrželi výsledky analýzy DNA s výsledkem N/N (homozygotně zdravý) - pes nenese mutaci a prakticky neexistuje riziko, že onemocnění nebo přenese mutaci na své potomstvo.
Sofinka je fantastickou maminkou, o své štěňátka se stará s velikou láskou a trpělivostí a svoje fantastické vlastnosti předává svým potomkům.

Ofelie Orange Moravia Mystery

Datum narození: 2012-02-23

Otec: Owen Black Petrs

Matka: Maggie Moravia Mystery

Rodokmen

Výstavy:

Coker club KV 2013 třída mladých VD
NVP Ostrava 2013 VÝBORNÁ 3
SVP Hlučín 2013 VÝBORNÁ 1

Galerie:

Ofelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia MysteryOfelie Orange Moravia Mystery